
Er zijn van die dingen waar je niet dagelijks over nadenkt. De geschiedenis van de barcode durf ik daar ook wel toe te rekenen. Streepjescodes op boeken hebben hun eigen verhaal. Het is niet moeilijk om barcodes te genereren. Om ze creatief te genereren is echter een ander verhaal.
Op Dark Roasted Blend kwam ik een prachtige verzameling (Japanse) barcodes tegen. Die zouden verpakkingen en boekomslagen pas leuk maken!
Kijk vooral ook even op de website van Art. Lebedev Studio. Als dat niet creatief is weet ik het ook niet meer. Je moet soms moeite doen om er überhaupt nog codes in te ontwaren.
Lekkah.
@


2 reacties:
Leuk, vooral die met de paraplu is erg toepasselijk met dit weer.
Toen ik op mijn 16e begon met een zaterdagbaantje was dat als kassajuffrouw bij de plaatselijke supermarkt. Scankassa's waren toen supermodern en ja, ook mijn supermarkt had er een. Na een paar weken wist ik al precies waar de barcode's op honderden verschillende artikelen zat. Helaas waren sommige verpakking zo onhandig dat de barcode niet gescand kon worden en dan moesten al die cijfertjes handmatig ingetikt worden. Van sommige artikelen kon ik 3 jaar na dato nog het nummer uit mijn hoofd... Over nutteloze vaardigheden gesproken! En wat een jeugdsentiment :-)
Soms dus wel dingen waar je dagelijks over nadenkt ;-)
Toevoegen bij Gerard maar!
Een reactie plaatsen